OCHRANA VAŠEHO DOMOVA se slevou 10%

Unikátní systém Hydrostop zajišťuje trvalou ochranu rodinných domů, firemních budov a ostatních objektů. Zabraňuje nežádoucím únikům vody a vyplavení.
Pro naše zákazníky navíc se slevou, napište si o ni.

Co hydrostop umí a proč si ho pořídit?

1. CHRÁNÍ
Nepřetržitě chrání Vaši nemovitost před vyplavením vodou.
2. PŘEDCHÁZÍ
Rozpozná skryté úniky vody, o kterých ani nevíte a přesto je platíte.
3. KOMUNIKUJE
Umí komunikovat s vaším zabezpečovacím systémem EZS.
4. SLEDUJE
Zaznamenává spotřebu vody ve Vašem objektu a umožňuje report dat.
5. INFORMUJE
O uzavření přívodu vody Vás okamžitě vizuálně a akusticky upozorní.
6. INOVUJE
K dálkové správě využívá wi-fi a vlastní originální aplikaci pro PC.

KAM JE HYDROSTOP VHODNÝ

Jaké druhy nemovitostí dokáže ochránit?

Rodinné domy

Hydrostop je vhodný pro většinu novostaveb i starších domů. Ideálně se instaluje do technické místnosti, vodoinstalační šachty nebo sklepních prostor. Je prachu i vodě odolný se stupněm krytí IP65. K ochraně domu stačí pouze jedno zařízení.

Bytové domy

Hydrostop lze instalovat i do bytových jednotek, do kterých je přivedena studená a teplá voda odděleně. Jedno zařízení je schopno chránit oba tyto přívody současně a zároveň může být použito i pro více bytů. Nejvhodnější variantou je však využít Hydrostop pro každý byt samostatně.

Komerční budovy

I větší komerční objekty lze ochránit jedním zařízením, a to díky použití unikátních funkcí (např. nulování proteklého množství vody nebo rozpoznání cíleného odběru). Tyto funkce výrazně snižují případné uniklé množství vody při havárii.

Veřejné budovy

Instalace do veřejných budov je obdobná jako instalace do budov komerčních. Je možná i dodatečná instalace dalších hydrostopů pro zvýšení ochrany samostatných archivů, vědeckých pracovišť, laboratoří či jiných prostor.