Informace pro zákazníky Moravské plynárenské

Vážení,

dovolujeme si Vás touto cestou informovat, že společnost AZ Energies s.r.o. převzala od společnosti Moravská plynárenská s.r.o. Vaše odběrné místo do správy. Převodem zákaznického portfolia se pro Vás nic nemění. Ceny i obchodní podmínky platí tak, jak jste si je sjednali se společností Moravská plynárenská s.r.o.

V případě, že platíte zálohy trvalým příkazem, prosíme o opravu bankovního účtu, na který platbu zasíláte. Účet naší společnosti je 2601361687/2010. Součástí tohoto dopisu je rozpis záloh, kde číslo účtu a variabilní symbol také najdete. V případě, že hradíte zálohy pomocí služby SIPO, nic měnit nemusíte. O vše se postaráme.

Jménem společnosti Moravská plynárenská s.r.o. Vám děkujeme za projevenou důvěru a věříme, že se službami nového dodavatele budete spokojeni.

Za společnost AZ Energies s.r.o. věříme, že naše budoucí spolupráce bude probíhat k Vaší spokojenosti. V případě potřeby jsme Vám k dispozici na emailu zakaznik@azenergies.cz nebo na telefonu 704 115 005.

Od dnešního dne prosím kontaktujte výhradně naši společnost AZ Energies s.r.o. Společnost Moravská plynárenská s.r.o. již neeviduje Vaše odběrné místo ve své databázi.

Verze v pdf.

S pozdravem

Martin Živný
Bc. Jan Božetický
Moravská plynárenská s.r.o. AZ Energies s.r.o.