Infratopení v akční nabídce pro naše zákazníky

Pokud přemýšlíte nad způsobem vytápění ve své domácnosti, je dobré vzít v potaz i infratopení. Vždy je třeba vzít v potaz případné náklady na každý jednotlivý topný systém, neboť například topení plynem nepočívá pouze v plynovém kotli, ale musíte si pořídit i radiátory a jednotlivými trubkami do nich přivést teplo.

Oproti tomu infratopení má obvykle nižší pořizovací cenu oproti běžně používaným systémům, mezi které lze řadit plynový kotel nebo kotel elektrický. Několikanásobně dražší je pak tepelné čerpadlo, které má sice menší náklady na provoz, ale díky pořizovací ceně se vám zaplatí až minimálně po 10 letech.

Infratopení je systémem, který má mimořádně dlouhou životnost. V případě jednotlivých produktů jako jsou stropní nebo podlahové systémy, lze hovořit o několika desítkách let provozu. Topné rohože od společnosti Fenix mají pak garantovanou doživotní záruku. Budete-li tedy přemýšlet nad infratopením, využijte nabídky naší společnosti AZ Energies a napište si o více informací na dotované produkty.